Sygnał krytyki na żywo przewiduje, że następny ruch Bitcoina będzie w górę

Jak wielu analityków przewidywało, Bitcoin został w środę czysto odrzucony w niskich $11,000 z powodu klastra oporu w tym regionie. $11,000 to punkt cenowy, który BTC odbił się wielokrotnie podczas konsolidacji w ubiegłym miesiącu.

Krytyczne dane w łańcuchu przewidywały jednak, że wiodąca kryptokur waluta jest skłonna poruszać się wyżej w perspektywie średnioterminowej. Zwiększa to długoterminową perspektywę narzuconą przez inne punkty danych w łańcuchu.

Bitcoin mógł wkrótce wyskoczyć w górę: Oto dlaczego

Jeden z inwestorów kryptokurwalutowych podzielił się ostatnio poniższym wykresem, zauważając, że Bitcoin właśnie uformował byczy krzyż zgodnie ze wskaźnikiem ruchomych zysków i strat.

MPL, jak wiadomo, jest wskaźnikiem w łańcuchu, który śledzi rentowność i straty aktywnych inwestorów kryptokurwalutowych. Kiedy zielona linia jest na wysokim poziomie, sugeruje, że większość ludzi osiąga zyski, co zwiększa ryzyko ich sprzedaży. Kiedy czerwona linia jest na wysokim poziomie, może to sugerować, że miała miejsce kapitulacja, czyniąc ita potencjalnym nabywcą rynku.

MPL, jak widać na wykresie z WhaleMap, właśnie uformował byczy krzyż z ruchomymi stratami przecinającymi się ponad ruchomymi zyskami:

„Więc kiedy czerwone linie przekraczają zieloną linię, oznacza to, że weszliśmy na bycze terytorium, ponieważ w tym momencie jest więcej ludzi sprzedających ze stratą niż dla zysku -> dużo ludzi z rektingu. Tak tworzą się dna. Im wyższa czerwona linia, tym lepiej.“

Wykres akcji cenowej BTC w minionym roku z ruchomym wskaźnikiem zysków i strat z WhaleMap, udostępniony przez inwestora Byzantine General.
Inwestor, który po raz pierwszy podzielił się wykresem, ostatnio z innych powodów był optymistą co do perspektyw cenowych BTC:

Po pierwsze, wydaje się, że traderzy z marżą skracają ten rajd, co oznacza, że Bitcoin ma większe szanse na ukaranie rynku i odwrócenie się wyżej.

Daleko od Jedynego Sygnału On-Chain

Pozytywny crossover w MPL nie jest jedynym trendem w łańcuchu, który powinien budzić optymizm nabywców waluty kryptograficznej w nadchodzących miesiącach.

Firma analityczna Blockchain CryptoQuant udostępniła w tym tygodniu poniższą tabelę. Sugeruje ona, że zdecydowana większość długoterminowych wskaźników Bitcoin’a w łańcuchu – 10 z 11 – to sygnały „kupuj“ lub „silny kupuj“.

Niektóre z sygnałów wymienionych przez CryptoQuant są następujące: wstęgi haszowe, rezerwa na wszystkie giełdy, wskaźnik Stock to Flow i wskaźnik podaży stabilnych monet. Każdy sygnał śledzi inny segment danych w łańcuchu, które mogą dać wgląd w przyszłość Bitcoina.

This entry was posted in Ausrichtung, ruchomymi. Bookmark the permalink.

Comments are closed.